Několik desítek lidí v pátek odpoledne v Praze protestovalo proti údajně nehumánnímu vybíjení psů v Rumunsku. Na přemnožená zvířata jsou prý pořádány hony a poté jsou často ubita či upálena. Aktivisté ze sdružení 269 CZ a Fair Play CZ v petici vyzvali rumunské představitele, aby se zaměřili spíš na plošnou kastraci psů. Podobný protest už uspořádali koncem září. Páteční demonstrace se podle odhadu ČTK zúčastnilo asi 80 lidí.
Asi 80 lidí v Praze protestovalo proti vybíjení psů v Rumunsku
2. listopadu 2013 17:07
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/asi-80-lidi-v-praze-protestovalo-proti-vybijeni-psu-v-rumunsku
Zdroj: Ekolist.cz