Pokud ještě někdo pochyboval, že Internet Explorer je čisté zlo, zde podáme jasný důkaz, jasnou korelaci mezi klesajícím počtem uživatelů tohoto prohlížeče a počtem vražd USA.
Čím méně uživatelů Internet Exploreru, tím méně vražd
25. listopadu 2013 12:57
Vzdělání
Celý článek: http://www.osel.cz/index.php?clanek=7291
Zdroj: Osel.cz