Hornické odbory vyzývají vládu, aby co nejdříve zrušila vládní usnesení z roku 1991 o územních limitech těžby a prolomila limity těžby hnědého uhlí na Mostecku. Odboráři to řekli na dnešní tiskové konferenci v Mostě. Odboráři zdůraznili, že pokud se limity neprolomí, ohrozí to až 8000 pracovních míst. Pro prolomení limitů se už vyslovil premiér v demisi Jiří Rusnok a před ním také prezident Miloš Zeman.
Hornické odbory vyzvaly vládu, aby prolomila limity těžby
27. listopadu 2013 12:57
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/hornicke-odbory-vyzvaly-vladu-aby-prolomila-limity-tezby
Zdroj: Ekolist.cz