Americké úřady zvažují obnovení lovu medvědů grizzly v oblasti přírodního parku Yellowstone na západě Spojených států. Výbor složený ze zástupců federálních i místních úřadů ve středu podle tamních médií doporučil, aby medvědi grizzly přestali být v parku a přilehlých oblastech chráněni.
Americké úřady zvažují lov medvědů grizzly
16. prosince 2013 3:57
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz