zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Veletržní souběh FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM představí v únoru 2022 novinky oborů

19.11.2021
Energie
Ekologické stavění, bydlení
Vytápění, zateplení
Veletržní souběh FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM představí v únoru 2022 novinky oborů

Souběh veletrhů FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM představí firmy a produkty oboru energeticky úsporného bydlení. Ve dnech 10. až 12. února 2022 budou na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA k vidění trendy a nové technologie i v oblasti vytápění. Oficiálními vozy veletržního souběhu jsou automobily značky FORD.

Unikátní souběh trojice veletrhů nabídne komplexní informace i představí novinky a trendy produktů od nejvýznamnějších výrobců a značek z Česka i zahraničí zaměřených na úsporné bydlení a s ním související nové technologie napříč obory. ,,Také v únoru příštího roku budou tyto akce přehlídkou toho nejlepšího z oboru nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb, dřevostaveb a vytápění. Návštěvníci mohou získat bezplatně také cenné rady a informace od profesionálů v připravovaném Poradenském centru," řekla ředitelka obchodního týmu Kateřina Maštalířová.

Jakým odvětvím se jednotlivé veletrhy primárně věnují? Vlajková loď souběhu - veletrh FOR PASIV - je tradičním cenným zdrojem informací nejen pro ty, kdo chtějí budovat novostavbu, ale i pro všechny návštěvníky plánující rekonstrukci stávajících domů.

V rámci veletrhu FOR WOOD se představí firmy a produkty oboru dřevostaveb, technologické inovace nebo moderní materiál umožňující navrhovat náročné konstrukce a konstrukční prvky dřevěných domů. Veletrh FOR THERM nabídne portfolio z oblasti vytápění a poskytne zájemcům klíčové informace o tom, jaké místo mají krby, kotle i kamna v dotačních titulech.

Organizátoři akce se navíc intenzivně starají o maximální bezpečí návštěvníků a vystavovatelů a chod veletrhu plně přizpůsobují aktuálním bezpečnostně-organizačním opatřením plynoucím z rozhodnutí Vlády ČR, aniž by utrpěl jejich komfort.

Více informací o jednotlivých veletrzích najdete na:

www.forpasiv.cz

www.for-wood.cz

www.for-therm.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí