Úterý, 29. listopadu 2022

Schválené žádosti o realizaci SPL z opatření IV.1.1. Místní akční skupina

3. června 2009
Schválené žádosti o realizaci SPL z opatření IV.1.1. Místní akční skupina
Státní zemědělský intervenční fond dne 27. května 2009 schválil 32 žádostí o realizaci SPL v rámci 5.kola příjmu žádostí Programu rozvoje venkova. Dále došlo k neschválení 20 žádostí o realizaci SPL. Zbylých 32 žádostí bylo dle zprávy z ministerstva zemědělství schváleno ministrem, ale alokace pro tyto žádosti budou z MZe teprve zaslány.

Schválení proběhlo na základě hodnocení žádostí Hodnotitelskou komisí jmenovanou ministrem zemědělství a schválení ministrem zemědělství. Následně pro ně MZe schválilo finanční prostředky pro rok 2009, které se stanovují součtem základní částky, která je pro všech 32 Místních akčních skupin stejná, a částky bonusu, který se vypočítává na základě počtu obyvatel území působnosti každé MAS.

Uvedená částka pro rok 2009 je určena pro financování Místní akční skupiny při realizaci Strategického plánu Leader v rámci opatření IV.1.1. a dále pro výběr projektů konečných žadatelů v rámci v rámci opatření IV.1.2.

Ke stažení zde je tabulka s přehledem schválených žádostí a seznamem se souhrnnou částkou, která byla schváleným MAS přidělena na opatření IV.1.1. plus IV.1.2. v roce 2009. Žádosti jsou seřazeny dle příslušnosti k NUTS 3 a dále dle koncové hodnoty registračního čísla. Rozdělení MAS do jednotlivých NUTS 3 se řídí sídlem Místní akční skupiny. V některých případech ale území působnosti MAS zahrnuje území více NUTS 3 i NUTS 2, proto prostředky budou moci v těchto případech čerpat i z dalších NUTS 3 nebo NUTS 2.Poslední 2 tabulky obsahují seznam Žádostí o realizaci SPL, které byly v 5. kole zaregistrovány, ale nebyly schváleny.

Ing. Jozef Jančo
manažer
MAS Moravský kras o.s.
679 13 Sloup 221
tel. 739 042 933
www.mas-moravsky-kras.cz
Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
Electrolux - domácí spotřebiče
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů