ŠKODA AUTO pomůže obětem povodní milionovou částkou

15. června 2013
ŠKODA AUTO pomůže obětem povodní milionovou částkou
  • ŠKODA AUTO, odbory KOVO a zaměstnanci společnosti věnují 3 miliony korun
  • ŠKODA AUTO kromě finanční podpory poskytla humanitárním organizacím i vozy pro práci v terénu
  • Pomocnou ruku nabízí domácí automobilka motoristům zasaženým povodněmi


Mladá Boleslav, 14. června 2013 - ŠKODA AUTO poskytne finanční a materiální pomoc regionům zasaženým červnovými povodněmi. Společnost ŠKODA AUTO poskytne humanitárním organizacím vozy pro práce v terénu a společně se zaměstnanci a odbory KOVO věnuje postiženým povodněmi 3 miliony korun. Veškeré finanční prostředky půjdou na přímou pomoc určenou obyvatelům postižených oblastí. Česká automobilka pomáhá i jednotlivým majitelům automobilů ŠKODA zasažených povodní a nabízí jim bezplatný odtah a kontrolu vozu ŠKODA poškozeného vodou.

"ŠKODA AUTO je otřesena následky povodní. V České republice máme hluboké kořeny, proto jsme chtěli, aby naše pomoc měla smysl a skutečný dopad pro konkrétní lidi. V první vlně bylo důležité zajistit rychlou pomoc při boji s povodněmi, nyní se soustředíme na zmírňování jejich následků," říká Bohdan Wojnar, člen představenstva ŠKODA AUTO za oblast personalistiky. "Rád bych touto cestou vyslovil dík všem našim zaměstnancům a kolegům z odborů KOVO v čele s jejich předsedou Jaroslavem Povšíkem, kteří se rozhodli přispět k nápravě povodní - ať už finančně, hmotně, nebo v rámci dobrovolnických programů," dodává Wojnar.

Ve spolupráci s Odbory KOVO se ŠKODA AUTO připojila ke sbírkám obecně prospěšných společností Člověk v tísni a ADRA. Vybrané finanční prostředky půjdou na přímou pomoc určenou obyvatelům postižených oblastí, a to jak na okamžitou humanitární pomoc, tak i na dlouhodobou obnovu poničených oblastí. Vedle finanční pomoci domácí automobilka poskytla humanitárním organizacím také vozy pro práci v terénu.

ŠKODA AUTO nabízí pomoc také majitelům vozů značky ŠKODA. Ti se mohou obrátit na participující servisní a prodejní partnery domácí značky. ŠKODA AUTO na své náklady zajistí odtah vozu, včetně jeho prohlídky v autorizovaném servisu. Během expertízy bude kladen hlavní důraz na opravitelnost vozu a tedy možnost jeho brzkého návratu na silnici.

V případě opravy v autorizovaném servisu má zákazník nárok nejen 20% slevu na originální náhradní díly, ale také na náhradní vozidlo zdarma. V případech, kdy oprava nebude zejména s ohledem na zajištění bezpečnosti dalšího provozu vozidla možná, nabízí ŠKODA AUTO nákup nového vozu za zvýhodněných podmínek na splátky s nulovým navýšením.

Více informací, včetně seznamu participujících partnerů, naleznou majitelé vozů poškozených povodněmi na stránkách www.skoda-auto.cz a ŠKODA Infoline 800 600 000.

Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
Electrolux - domácí spotřebiče
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů