Elektrické Renaulty

10. června 2014
Elektrické Renaulty

Ani dnes nezapomíná Renault na ekologii - a to celou svoji řadou vozů Twingo, Clio, Modus, Mégane, Scénic, Fluence a Latitude, které již existují v ekologických verzích a nesou logo Eco2.

Renault Eco2 je tak synonymem pro jejich ekologické i ekonomické atributy. V Renaultu se nezaměřujeme pouze na výrobu ekologických vozidel s nízkými emisemi, ale pracujeme zároveň na výrobě takových vozů, která jsou ekonomické a šetrné k peněženkám našich zákazníků.

Více informací o řadě Eco2 naleznete zde.

Twizy

Twizy, tento pohyblivý elektron změní váš život ve městě. Dvoumístný, pohodlný, ochranitelský, elektrický, otevřený, sršící energií, zábavný, odvážný - Twizy s inovativním designem je rozbuškou elektrické revoluce. S Twizy rozproudíte energii.

Kangoo Z.E.

Přednosti vozu Kangoo Express diesel a elektrický pohon k tomu! Svou přepravní kapacitou se stává nepostradatelným pracovním nástrojem. Renault Kangoo Z.E., vyráběný ve Francii na stejných výrobních linkách jako Kangoo Express, je spolehlivým a praktickým společníkem každého profesionála. Jeho interiér je snadno přestavitelný a je schopný nabídnout přepravní kapacitu až 3,5 m3 a užitečnou hmotnost 650 kg.

Fluence Z.E.

Renault Fluence Z.E. je pro vaši neomezenou mobilitu a naprostou jistotu na cestách vybaven tím nejlepším ze současných technologií. Fluence Z.E., to je klid a mír, jen vy a vaše oblíbená hudba... Více čtěte na:http://www.renault.cz/renault-svet/elektricke-vozy/elektricke-vozy/

ZDROJ: renault.cz

Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
Electrolux - domácí spotřebiče
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů