zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Odpadový hospodář

14-16.4.2014
Seminář, školení Liberec

Kurz je určený

pro fyzické osoby, které odpovídají podle ustanovení § 15 zákona č. 185/2001 Sb., v platném znění, za zajištění odborného nakládání s odpady (mají dokončené vysokoškolské vzdělání a nejméně 3 roky praxe v oboru odpadového hospodářství v posledních 10 letech, nebo střední vzdělání ukončené maturitou a nejméně 5 let praxe v oboru odpadového hospodářství v posledních 10 letech), (Pro účel zpracování pedagogické dokumentace související s vydáním osvědčení je třeba při zahájení kurzu předložit originální doklad o vzdělání a čestné prohlášení o délce praxe v oboru odpadového hospodářství) zaměstnancům územních samosprávných celků zabývajících se problematikou odpadového hospodářství, ostatním zájemcům o problematiku nakládání s odpady.

Kurz se věnuje činnosti odpadového hospodáře převážně z pohledu jejího praktického provádění, se zaměřením na

zařazování odpadů a hodnocení nebezpečných vlastností odpadů, obecné povinnosti při nakládání s odpady, povinnosti pro jednotlivé fáze nakládání s odpady, povinnosti při nakládání s vybranými výrobky, vybranými odpady a vybranými zařízeními, zpětný odběr některých výrobků, evidenci a ohlašování odpadů a zařízení, plány odpadového hospodářství, ekonomické nástroje, přeshraniční přepravu odpadů, výkon veřejné správy v oblasti odpadového hospodářství. Účastníci, kteří vykonávají funkci odpadového hospodáře, obdrží osvědčení o prohloubení kvalifikace.

Účastníci, kteří nevykonávají funkci odpadového hospodáře, obdrží potvrzení o absolvování kurzu.

Během kurzu bude připravena pro zájemce prodejní výstava odborné literatury - knihy, tiskopisy, video a časopisy z oboru bezpečnosti práce a požární ochrany a ukázka počítačových programů pro BOZP a PO.

Název akce
Odpadový hospodář
Druh akce
Seminář, školení
Termín konání akce
14-16.4.2014
Místo konání akce
Liberec
Adresa konání akce
ČIŽP - oblastní inspektorát Liberec, Třída 1.máje 858/26, 460 01
Web
http://www.rovs.cz/
Kontakt
Eva Knorová
E-mail
Telefon
+420 571 654 394, 571 654 970
Pořadatel
ROVS - Rožnovský vzdělávací servis s.r.o.
Témata
Odpady
iCalendar
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další chystané akce
18
10. 2021
18.10-7.12.2021 - Seminář, školení
ONLINE
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí