REACH Manažer InfoDay

13.5.2022

Seminář, školení

 

Staňte se REACH Manažerem!

Jediný ucelený, podrobný a hlavně praktický kurz v ČR, který se věnuje managementu chemických látek se zaměřením na REACH.

Chcete si zvýšit profesní kvalifikaci, dozvědět se něco nového, nebo jen osvěžit svůj životopis certifikátem z kurzu REACH? Přihlaste se na náš jedinečný kurz konaný v září 2022!

Čeká Vás 60 vyučovacích hodin během deseti vzdělávacích dnů, které svým rozsahem pokrývají všechny oblasti REACH a značnou část problematiky nařízení CLP. Kurz je spolehlivou formou přípravy na zkoušku k získání profesní kvalifikace ,,REACH manažer" dle Národní soustavy kvalifikací.

Chcete se dozvědět více?

Pro více informací a detailní program kurzu se zúčastněte našeho bezplatného informačního webinaru v pátek 13. května od 10:00 do 11:00 hodin.

Chci se přihlásit na bezplatný informační webinar

Informační leták ke stažení:  reach-manazer-2022.pdf

Proč absolvovat kurz REACH manažer?

Protože si chcete být jisti, že Vaši zaměstnanci mají nezbytné vědomosti a dovednosti v oblasti REACH. Nebo protože chcete získat na jednom místě kompletní znalosti o REACH. A nebo již znalosti máte, chcete se v nich zdokonalit a zvýšit svou hodnotu na trhu práce mezi ostatními profesionály. Ať je to jakkoliv, jste na správném místě.

Náš přípravný kurz je jediný kurz svého druhu v ČR. Může (ale nemusí) být zakončen zkouškou pro získání profesní kvalifikace dle standardu NSK, který jsme pomáhali připravit ve spolupráci s SCHP ČR a Sektorovou radou pro chemii. Náš tým v REGARTIS je jediná autorizovaná osoba oprávněná školit tento přípravný kurz a zkoušet uchazeče o udělení profesní kvalifikace. Více o Národní soustavě kvalifikací a profesní kvalifikaci ,,REACH manazer" naleznete zde.

Kdo je REACH manažer?

Zjednodušeně řečeno: člověk, kterého bychom my sami bez váhání přijali do našeho týmu. Podle nás má umět analyzovat situaci firmy, vytvořit komplexní strategii a nastavit způsoby řízení managementu chemických látek tak, aby byl soulad s požadavky REACH udržitelný. Kromě toho by měl rozumět nařízení REACH do té míry, aby byl pravou rukou pro obchodníky, nákupčí a další kolegy.

Pro koho je kurz určený?

Pro současné experty, kteří si chtějí své znalosti utřídit, zkonzultovat problematická témata a získat jistotu při využití REACH a CLP v praxi. Účast na tomto kurzu je pro pracovníky pověřené agendou REACH ve firmě skvělou příležitostí ke zvýšení kvalifikace.

Zároveň je kurz vhodný pro začátečníky, kteří chtějí získat ucelený přehled o nařízení REACH a úroveň znalostí zarucujici zamestnavateli jasně definovanou úroveň profesní kvalifikace.

Co se naučíte?

Minimální rozsah kurzu je dán standardem platným pro profesní kvalifikaci. My Vás ovšem naučíme mnohem víc, protože chceme, aby tohle byl ten úplně nejlepší kurz o REACH. Témata jednotlivých bloků proto zahrnují:

 • Sledovani legislativnich zmen
 • Mapovani chemickych latek v podniku
 • Principy REACH v souvislostech pro všechny role v dodavatelském řetězci
 • Strategie, hodnoceni a vyber studii pro registraci
 • Hodnoceni rizik pro zdravi cloveka a životní prostředí
 • Základy toxikologie a ekotoxikologie
 • Techniky ochrany ZP
 • Autorizace SVHC latek
 • IUCLID, REACH-IT, CHESAR a dalsi
 • Požadavky nařízení CLP
 • Komunikace informaci v dodavatelskem retezci
 • Dokumentaci procesu a vystupu v REACH
 • Bezpečnostní listy

Detailní rozpis jednotlivých témat představíme na bezplatném informačním webinaru 13.5.2022. Přih­lásit se na bezplatný informační webinar

Termíny a organizace kurzu

Kurz je rozdělen do dvou intenzivních pětidenních bloků. Kapacita je omezena, abychom se mohli věnovat každému z Vás s téměř individuálním přístupem.

Termín konání kurzu:

 • první blok: 5. - 9.9.2022
 • druhý blok: 19. - 23.9.2022

Máte zájem si rezervovat místo již nyní? Ozvěte se nám! Registrace přes web bude spuštěna 13.5.2022.

ZKOUŠKA - nepovinná
Termíny: 29.9.2022, 30.9.2022 (další termín bude vypsán v případě potřeby)

Místo konání kurzu: Praha

Autorizující orgán: Ministerstvo životního prostředí ČR

Cena: 99 900,- bez DPH, v ceně je již započítána závěrečná zkouška vhodnotě 9 900,-

Kdo Vás kurzem provede?

My, experti z týmu REGARTIS: máme přes 10 let zkušeností, proškolili jsme stovky účastníků našich kurzů, poskytli jsme tisíce konzultací a odpracovali jsme nekonečné množství hodin v oblasti REACH. Jsme zkušení konzultanti, specialisté hodnoceni rizik a lektoři.

Klademe důraz především na použitelnost načerpaných znalostí v praxi. Každý náš kurz doplňujeme o příklady, případové studie a konzultace. Těšíme se na Vás!

Finanční podpora vzdělávání zaměstnanců (POVEZ)

Letos je poslední šance získat na kurzovné příspěvek do výše až 85% ceny kurzu v programu POVEZ II - Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II (realizován Úřadem práce České republiky a spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR). S žádostí o příspěvek Vám rádi pomůžeme.

Co o kurzu řekli jeho absolventi?

Na kurz REACH Manažera velmi rád vzpomínám. Regartis pro nás připravil neopakovatelných, vědomostmi nabitých 5 týdnů, na kterých jsme se dozvěděli kvanta informací ze všech problematik týkajících se REACH, CLP, prací s IUCLIDem a mnoho dalšího. Zkušení lektoři nám byli vždy oporou nejen v průběhu kurzu, ale dokázali nám zpříjemnit i volný čas po školení. Kurz mohu 100% doporučit i pro další zájemce!

Ing. Tomáš Navrátil, Precheza a.s.

Recently finished the #REACH manager qualification course. It was a very intensive #learning journey driven by REGARTIS s.r.o. team, together with 4 colleagues from other companies. Thanks a lot to all the trainers - Jan Holomek, Jana Trávníčková, Hana Krejsová, Vladimír Kočí, Andrea Dalecká, as well as supporters like Kristýna Fialová.

Ing. Iva Jerijová, Lach-Ner, s.r.o.


Místo konání akce:
Online
Adresa konání akce:
Online
Kontakt:
Simona Popelková
Telefon:
+420774531747
květen 2022
po
út
st
čt
so
ne
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
Meva - výrobky prověřené generacemi
Electrolux - domácí spotřebiče
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů