Management registrace - Jak správně pečovat o svoji registraci?

10.5.2022

Seminář, školení

 

Místo: V kanceláři, v pohodlí domova nebo klidně na chalupě.
Počet míst: 100
Začátek: 10.05.2022 10:00
Konec: 10.05.2022 11:00
Cena: 1 900 

Registrace REACH je často vnímána jako jednorázová povinnost - zaregistruji a mám vystaráno. Naši zkušení lektoři vám názorně předvedou, že kvalitně spravovaná registrace přináší konkurenční výhody a často také významné úspory.

Jak o svou registraci pečovat, abyste s minimálním úsilím dosáhli co největšího užitku? Jaké povinnosti s sebou registrace REACH nese? V jakých případech je nutné registraci revidovat či aktualizovat a kdy je vhodné doplnit nebo aktualizovat registrační dokumentaci z vlastní iniciativy?

Vzpomínáte na květen 2018? Jak jsme k němu všichni upínali síly, abychom zaregistrovali co je nutné a pak měli zasloužený klid? Možná už jste sami zjistili, že registrace vyžaduje i následnou péči. I pro Vás je určen tento kurz, stejně jako pro ty, které registrace teprve čeká, nebo zaregistrovali své chemické látky nedávno.

Pro účast na všech webinarech v roce 2022 můžete využít Předplatné REGARTIS Online Akademie.

Informace

Obsah webinaru:

  • Naši experti se s Vámi rádi podělí o své zkušenosti, jaké výhody přináší kvalitně spravovaná registrace, jak předejít problematickým situacím a zajistit, aby Vaše registrace vyhověla i nejpřísnějším kontrolám ze strany ECHA či inspekčních orgánů. Podíváme se i na nejčastější chyby a nedostatky, kterých je dobré se vyvarovat.

Jak je naším dobrým zvykem, necháme dostatečný prostor Vašim konkrétním dotazům.

Co budete potřebovat?

Budete potřebovat počítač a reproduktory nebo sluchátka. Během webinaru máte možnost psát otázky do chatu a my Vám je zodpovíme. V případě, že budete mít zájem pokládat otázky na konci webinaru přímo, připravte si také mikrofon.

Co obdržíte po webinaru?

Po webinaru Vám zašleme prezentaci, odpovědi na veškeré otázky v písemné formě a odkaz ke shlédnutí webinaru, který má platnost 14 dní. Členové REGARTIS Online Akademie mají neomezený přístup ke všem záznamům a dalším materiálům.

Přednáší:

Ing. Tomáš Novotný, REGARTIS

Tomáš je zakladatelem firmy REGARTIS a s implementací různých legislativ (nejen v chemii) má dlouholeté zkušenosti. Tomáš je odborníkem v oblasti chemické legislativy, odborníkem na obchodní strategii a komunikačním průvodcem, který zajišťuje co nejúčinnější spolupráci mezi našimi technickými odborníky a zákazníky. Často vede vědecké projekty pro ECHA, EFSA a JRC.

Ing. Jana Eliášová, REGARTIS

Jana vystudovala silikátovou chemii na Fakultě chemické technologie na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze. Poradenství v oblasti chemické a ekologické legislativy se věnuje již téměř 20 let. Zabývala se celou škálou legislativy od složkových zákonů, přes integrovanou prevenci až po nařízení REACH a CLP. V současné době se zaměřuje zejména na legislativu biocidů ne evropské i národní úrovni. Jana Vám může nabídnout své služby v přípravě na certifikaci dle norem ISO 9001, 14001 a 18001.

Místo konání akce:
Online
Adresa konání akce:
Online
Kontakt:
Ksenija Grujić
Telefon:
+420775067174
květen 2022
po
út
st
čt
so
ne
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
ELKOPLAST CZ, s.r.o. - česká rodinná výrobní společnost která působí především v oblasti odpadového hospodářství a hospodaření s vodou
NEVAJGLUJ a.s. - kolektivní systém pro plnění povinností pro tabákové výrobky s filtry a filtry uváděné na trh pro použití v kombinaci s tabákovými výrobky
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů