Do nového pavilonu evoluce v ostravské zoo se už přestěhovali jeho hlavní obyvatelé - šimpanzí samice. Veřejnosti ale expozice ještě několik měsíců přístupná nebude.
V novém Pavilonu evoluce v ostravské zoo se zabydlují šimpanzi, brzy tam přibudou další
13. ledna 2015 10:07
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz