Chystáte se 4. února do Brna? Zastavte se na kávu s Clusteráky. Jako obvykle se sejdeme v 18 hodin v restauraci Za Kapličkou. Na programu bude vše, co se do diskusí prostě nevešlo. Na setkání se také máte šanci verifikovat, získat samolepku Elektronauta nebo volný vstup na Celostátní setkání elektrotechniků. Kdo přijde do 20 hodin, stihne i večeři.
Setkání Clusters v únoru 2015
21. ledna 2015 0:17
Energie
Zdroj: Elektrika.cz