Ministerstvo životního prostředí je proti úplnému prolomení těžebních limitů v severních Čechách. Reaguje tak na požadavek odborů, které chtějí těžit hnědé uhlí ve všech tamních dolech, což by znamenalo zbourání části Horního Jiřetína a Černic. Šéf resortu Richard Brabec z hnutí ANO nevylučuje možnost prolomení limitů jen v lomu Bílina.
Ministerstvo životního prostředí nevylučuje prolomení limitů v Bílině
22. ledna 2015 10:57
Příroda
Celý článek: http://www.rozhlas.cz/_zprava/ministerstvo-zivotniho-prostredi-nevylucuje-prolomeni-limitu-v-biline--1446838
Zdroj: rozhlas.cz