ČR v Evropské uniiČeská vláda dává další injekci vztahům s Rakouskem. Podpořit je má trojstranná spolupráce doplněná Slovenskem, která dnes odstartuje na schůzce ve Slavkově u Brna. Země mají v první řadě budovat společnou infrastrukturu. Do budoucna může být pro Česko výhodné přiblížit Vídeň Visegrádské čtyřce. Hodily by se rakouské zkušenosti i peníze do regionálních projektů.
Sobotkova vláda láká bohaté Rakušany do střední Evropy
29. ledna 2015 8:07
Energie
Celý článek: http://www.euractiv.cz/cr-v-evropske-unii/clanek/sobotkova-vlada-laka-bohate-rakusany-do-stredni-evropy-012437
Zdroj: EurActiv - Energetika