Těžařské společnosti i hornické odbory tlačí na prolomení územních limitů pro těžbu hnědého uhlí na severu Čech. S rozšířenou těžbou by se prý dalo začít v roce 2021. Z ekologického hlediska není situace jednoznačná.
David Storch: Prolomit limity? Těžba je pro přírodu spásou. A Bílina už je stejně celá přeoraná!
30. ledna 2015 11:27
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz