I přesto, že teploty nevystupují nad nulu a všude leží sníh, můžete v těchto dnech ve venkovních výbězích ostravské zoo vidět tropická či subtropická zvířata. Na sněhu se prohánějí třeba zebry, přímorožci nebo antilopy.
V ostravské zoologické zahradě to žije i v zimě
30. ledna 2015 18:07
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz