Společnost Rittal se letos vrací na veletrh CeBIT v Hannoveru. V termínu od 16. do 20. března 2015 se bude prezentovat v hale 12. Součástí expozice na tomto světově významném IT veletrhu budou inovativní řešení pro modulární, energeticky úsporná a bezpečná datová centra. Zejména flexibilní IT infrastruktura je nezbytná pro návrh plně automatizovaného výrobního procesu v prostředí ,,Industry 4.0".
RITTAL: Vracíme se zpět na veletrh CeBIT v Hannoveru
10. února 2015 0:27
Energie
Zdroj: Elektrika.cz