Konference elektrotechniků se v tomto roce uskuteční již po padesáté. Výroční akce proběhne ve dvou termínech v Olomouci a v Ostravě. Olomoucká konference se koná 9. března v NH Hotels Olomouc Congress pod taktovkou vzdělávacího a zkušebního centra Solid Team. Ostravskou konferenci pořádá o den později v Domě kultury AKORD František Grossmann a firma Elprom. Na konferenci zazní novinky o oblasti elektrotechniky a tradičně na ní promluví odborníci, jako je Karel Dvořáček, Michal Kříž nebo Jiří Hemerka.
50. konference elektrotechniků se uskuteční v březnu v Olomouci a Ostravě
23. února 2015 0:17
Energie
Celý článek: http://elektrika.cz/data/clanky/50-konference-elektrotechniku-se-uskutecni-v-breznu-v-olomouci-a-ostrave
Zdroj: Elektrika.cz