V úterý 20. ledna 2015 proběhlo v Praze v hotelu Chateau St. Havel první ustavující jednání Elektrotechnického grémia. Zakládajícími členy grémia jsou Elektrotechnický svaz český, Elektrotechnický cech plzeňského regionu, Elektrotechnický cech Havlíčkův Brod, Unie soudních znalců a L.P.Elektro. V rámci prvního jednání dohodli zakládající členové základní principy spolupráce a stanovili úvodní tři body zájmu grémia. Další jednání se uskuteční v květnu.
V Praze proběhlo první jednání Elektrotechnického grémia
25. února 2015 0:17
Energie
Celý článek: http://elektrika.cz/data/clanky/v-praze-probehlo-prvni-jednani-elektrotechnickeho-gremia
Zdroj: Elektrika.cz