Ekologické hnutí Arnika kritizuje silničáře v Královéhradeckém kraji. Podle údajů ochránců přírody kácí kolem cest několikrát víc stromů, než jich k silnicím vrátí. V celé zemi zmizelo podle údajů ekologů za deset let 166 tisíc stromů. Silničáři ale namítají, že stromy jsou často pro dopravu nebezpečné.
Ekologové kritizují silničáře v Královéhradeckém kraji. Prý příliš kácí stromy kolem cest
26. února 2015 10:27
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz