V noci 22. června 2013 se k základnímu táboru pod Nangáparvat blížilo šestnáct mužů. Nebyli to horolezci. Místo lan a cepínů nesli samopaly. V té době už dvojice kanadských horolezců pár dnů křižovala Islámábád. Měli v plánu rozhlédnout se z vrcholu K6, ale kromě starostí s počasím a lezeckou technikou je čekalo ještě jiné obtížné rozhodování.číst dál
Raphael Slawinski a Ian Welsted: ,,Raději lavinu než samopal"
25. března 2015 9:07
Příroda
Celý článek: http://www.lideazeme.cz/clanek/raphael-slawinski-a-ian-welsted-radeji-lavinu-nez-samopal
Zdroj: Lidé a Země