Trh s energetickým uhlím je ve Spojených státech ve strukturálním úpadku, vytlačován levným břidlicovým plynem a zpřísňujícími se zákony o znečišťování ovzduší. Může to být předzvěst toho, co čeká trhy s fosilními palivy po celém světě. Nová zpráva zveřejněná 24. března londýnskou Carbon Tracker Inicative (Carbon Tracker Iniciative je první projekt neziskové společnosti Investor Watch,
Příspěvek Pád amerického uhlí je varováním pro investory publikován na webu OEnergetice.cz.
Pád amerického uhlí je varováním pro investory
28. března 2015 16:34
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz