Rakouský CEGH (Central European Gas Hub) spolu s pražskou energetickou burzou zahájí 4. května spotový trh se zemním plynem. Jak Praha, tak Vídeň považují toto rozhodnutí za logický krok, protože samotný český nebo rakouský trh není dost velký, aby se vyplatilo na nich provozovat samostatný spotový trh se zemním plynem. Pražská energetická burza budese spotovým trhem
Příspěvek Pražská burza zahájí spotový trh se zemním plynem publikován na webu OEnergetice.cz.
Pražská burza zahájí spotový trh se zemním plynem
27. března 2015 16:34
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz