Česko zatím nezaplatilo v přepočtu zhruba 20 milionů korun na financování Globálního úložiště semen. Toto zařízení vzniklo z iniciativy Organizace spojených národů na norských Špicberkách. Jde o speciální sklad, který má zachovat všechna semena rostlin pro případ, že by je jinde na zemi zničila nějaká katastrofa.
Česko zatím nepřispělo na Globální úložiště semen, jak se zavázalo
31. března 2015 15:08
Příroda
Celý článek: http://www.rozhlas.cz/_zprava/cesko-zatim-neprispelo-na-globalni-uloziste-semen-jak-se-zavazalo--1472683
Zdroj: rozhlas.cz