ČEZ očekává v roce 2015 zvýšení výroby elektřiny z loňských 63,1 TWh, kdy zaznamenal snížení své výroby částečně kvůli teplé zimě, na hodnotu 69 TWh. Na zvýšení výroby se má podílet očekávané 18% zvýšení produkce uhelných elektráren. Nárůst má být způsobem na jedné straně spuštěním nadktirického bloku v Ledvicích o výkonu 660 MW a na
Příspěvek ČEZ očekává v roce 2015 zvýšení výroby svých uhelných elektráren publikován na webu OEnergetice.cz.
ČEZ očekává v roce 2015 zvýšení výroby svých uhelných elektráren
3. dubna 2015 12:37
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/elektrarny-cr/cez-ocekava-v-roce-2015-zvyseni-vyroby-svych-uhelnych-elektraren/
Zdroj: OEnergetice.cz