Po dvou blackoutech z konce března, ke kterým došlo nejdříve v Holandsku a poté v Turecku, proběhl rozsáhlý výpadek proudu včera i v USA. Konkrétně ve Washingtonu, kde byl na chvíli bez elektřiny i Bílý dům. Ministerstvo vnitřní bezpečnosti USA sdělilo, že se pravděpodobně nejednalo o teroristický útok. Mluvčí společnosti Pepco, dodavatel elektřiny pro oblast
Příspěvek Blackout ve Washingtonu publikován na webu OEnergetice.cz.
Blackout ve Washingtonu
8. dubna 2015 7:57
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz