CO2 se stále, přes veškeré snahy, produkuje po celém světě ve velkém množství, a tak vědci již delší dobu hledají způsob, jak levně využít oxid uhličitý na něco užitečného, například uhlovodíková paliva. Vědecká spolupráce mezi Washington University v St. Louis a Korea University dosáhla překvapivého výsledku. Vědci použili nanodráty oxidu mědi jako katalyzátor pro konverzi oxidu
Publikováno na webu OEnergetice.cz.
Vědci našli levnější způsob jak převést CO2 na CO
11. dubna 2015 13:37
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/technologie/elektroenergetika/vedci-nasli-levnejsi-zpusob-jak-prevest-co2-na-co/
Zdroj: OEnergetice.cz