V pátek 10. dubna opustili olomouckou zoo lvíčci Terry a Basty, narození 11. srpna 2013 rodičům Lily a Šimonovi. Lvíčata rostla jako z vody, zjevně jim svědčila jak skvělá péče rodičů, tak i vřelý vztah ošetřovatelů. V povaze plně kopírují své starší bratry – jeden je tak trochu bojínek a druhý větší samorost.
Vzácná olomoucká lvíčata čeká nový domov
13. dubna 2015 15:57
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz