Společnost ČEZ opět dosáhla meziročního snížení emisí oxidů dusíku, oxidu siřičitého a tuhých znečišťujících látek, ke kterému se zavázala v roce 2010 ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí v rámci Prohlášení o strategické součinnosti ČEZ a MZP v oblasti ochrany ovzduší a klimatu. Ve zmíněném dokumentu se společnost ČEZ zavazuje ke každoročnímu postupnému snižování množství vypouštěných znečišťujících látek, a
Publikováno na webu OEnergetice.cz.
ČEZ nadále snižuje své emise
14. dubna 2015 12:27
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/elektrarny-cr/2092/
Zdroj: OEnergetice.cz