Dnes se naplno rozběhla pravidelná odstávka druhého bloku jaderné elektrárny Temelín. S přípravou na odstávku se začalo již včera večer, kdy se pomalu snižoval výkon druhého bloku a konečně večer ve 21 hodin se odpojil turbogenerátor od přenosové soustavy. Do odstávky se zapojí více než 1000 pracovníků z ČEZu a jiných firem a bude trvat zhruba dva
Publikováno na webu OEnergetice.cz.
Začala odstávka druhého bloku JE Temelín
18. dubna 2015 12:17
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz