V minulém díle jsme mluvili o devastaci půdy, která nás živí. O minimalistickém přístupu k ní i o tom, jak moc je životu nebezpečné, když půdu vnímáme jen jako nástroj ekonomického zisku. A co s tím můžeme udělat?
Farmář Pavel Šich: Vyměnili jsme selský rozum za dotace. Osevní plán se řídí cenami na burze, ne potřebou přírody
21. dubna 2015 0:27
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz