Ústecký kraj je po Praze druhý v počtu narkomanů. Je to znát i v porodnicích. Například v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem se ročně narodí kolem třiceti dětí právě narkomankám. Zneužívání drog v těhotenství přitom znamená pro dítě zdravotní problémy, které může mít navždy.
Zhruba 30 dětí ročně se v Ústí narodí narkomankám. Je to špička ledovce, říká lékař
21. dubna 2015 10:17
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz