Evropští antimonopolní komisaři obvinili ruského giganta se zemním plynem, Gazprom, že účtuje neoprávněné ceny za zemní plyn v satelitních státech bývalého sovětského svazu. Toto obvinění může mít za následek až několika miliardové pokuty v eurech. "Prohlášení o námitkách" vydané evropskou komisařkou Margrethe Vestager z Dánska tuto středu obviňuje světově největšího producenta zemního plynu, že účtuje 8 státům z východní
Publikováno na webu OEnergetice.cz.
Brusel obvinil Gazprom z předražování zemního plynu ve východní Evropě
24. dubna 2015 7:47
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/plyn/brusel-obvinil-gazprom-z-predrazovani-zemniho-plynu-ve-vychodni-evrope/
Zdroj: OEnergetice.cz