Čína , jež je světovým největším emitentem CO2 (má na svědomí téměř 24 % celosvětových emisí), to myslí se svým ambiciozním plánem snižování emisí vážně. Docílit ho chce především zvýšením využívání obnovitelných zdrojů energie (OZE) a jaderných elektráren. V minulém týdnu zveřejnil Národní energetický úřad (National Energy Administration) data týkající se solární energetiky za první 3 měsíce
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Fotovoltaika v Číně jede. Za první kvartál 2015 bylo instalováno 5 GW
26. dubna 2015 12:37
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/obnovitelne-zdroje/fotovoltaika-v-cine-jede-za-prvni-kvartal-2015-bylo-instalovano-5-gw/
Zdroj: OEnergetice.cz