Palivo budoucnosti? Německá automobilka Audi učinila další velký krok ve vývoji nových CO2 neutrálních paliv, výzkumné centrum Audi v Drážďanech vyrobilo první várku syntetického paliva e-diesel. Před dvěma týdny, tedy teprve po 4 měsících od uvedení do provozu, začalo drážďanské výzkumné centrum vyrábět první dávky vysoce kvalitní motorové nafty. K prokázání vhodnosti tohoto paliva pro každodenní použití
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Audi začalo vyrábět ekologickou naftu z CO2 a vody
4. května 2015 19:27
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/obnovitelne-zdroje/audi-zacalo-vyrabet-ekologickou-naftu-z-co2-a-vody/
Zdroj: OEnergetice.cz