Zatímco se v současnosti v souvislosti s EU ETS (European Union Emission Trading Scheme, EU ETS) nejčastěji mluví o tzv. MSR (market stability reserve), Česká republika si připsala dílčí úspěch. Připsala si totiž nejnižší množství vypuštěných emisí CO2 ze zařízení, které v ČR spadají do systému obchodování s emisními povolenkami. Historicky se jedná o nejnižší
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Emise EU ETS v ČR byly historicky nejnižší
6. května 2015 12:27
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz