Samice vzácného severního bílého nosorožce Nola ze zoologické zahrady v americkém San Diegu podstupuje léčbu. Trápí ji hnisavý zánět. Nola, která je jedním z pěti posledních zástupců svého druhu na světě, patří české zoo ve Dvoře Králově. Ta ji zapůjčila do Spojených států.
Samice nosorožce bílého Nola je nemocná. Patří k posledním zvířatům svého druhu
13. května 2015 10:47
Příroda
Celý článek: http://www.rozhlas.cz/_zprava/samice-nosorozce-bileho-nola-je-nemocna-patri-k-poslednim-zviratum-sveho-druhu--1489706
Zdroj: rozhlas.cz