V pondělí a úterý proběhlo v německém Hamburku setkání ministrů pro energetiku zemí Kanady, Francie, Německa, Itálie, Japonska, Velké Británie, Spojených států amerických a Evropské komise na téma Klimatické změny a energetika. Diskutovalo se o postupu v plánu o udržitelném rozvoji energetiky a energetické bezpečnosti států G7 a ostatních zemí, který proběhl od posledního setkání v Římě v roce 2014.
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Země G7 se na setkání zavázaly v pokračování plánu k stabilní energetice
16. května 2015 12:47
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/zahranicni/zeme-g7-se-na-setkani-zavazaly-v-pokracovani-planu-k-stabilni-energetice/
Zdroj: OEnergetice.cz