Novým cílem Polska je nezvyšovat počet uhelných elektráren, které má na svém území. Alespoň to prohlásil náměstek ministra pro ekonomiku Jerzy Pietrowicz, který dále uvedl, že místo toho budou investice proudit do zvyšování energetické účinnosti jednotlivých uhelných bloků. “Od uhlí jako základu naší energetiky ustoupit nehodláme, ale zároveň nepovažujeme uhlí za další cestu rozvoje. Růst
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Polsko bude investovat do účinnosti uhelných elektráren
20. května 2015 8:57
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/elektrarny-evropa/polsko-bude-investovat-do-ucinnosti-uhelnych-elektraren/
Zdroj: OEnergetice.cz