Dne 24. února se v brněnské pobočce velkoobchodu i-center konala výstava Voltík 2010. Pozvánku na tuto akci jste mohli nalézt i na těchto stránkách. Výstavy jsme se zúčastnili a na otázky týkající se této výstavy jsme se zeptali Milana Matějů ...
I-CENTER: Jaký byl Voltík 2010?
9. března 2010 1:25
Energie
Zdroj: Elektrika.cz