Dle informací agentury Reuters jsou v současnosti v provozu 4 japonské reaktory. Prozatím posledním spuštěným blokem je čtvrtý blok elektrárny Takahama, který byl uveden do provozu tento pátek. Japonsko se tak pomalu vrací k jaderné energii, od které se odvrátilo po fukušimských událostech. V pátek došlo podle prohlášení společnosti Kansai Electric Power Company k obnovení provozu
Publikováno na webu oEnergetice.cz
V Japonsku běží už 4 reaktory, import fosilních paliv klesá
27. února 2016 18:07
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/zahranicni/v-japonsku-bezi-uz-4-reaktory-import-fosilnich-paliv-klesa/
Zdroj: OEnergetice.cz