Obamova administrativa zvýší své úsilí v oblasti efektivního využívání elektrické energie. Její pozornost se obrátila na elektrické motory, které ročně spotřebují čtvrtinu vyrobené elektřiny. Celkem na výzkum a vývoj v této oblasti půjde 25 milionů dolarů. Americké ministerstvo energetiky plánuje vybrat osm až dvanáct projektů prostřednictvím programu Next Generation of Electric Machines: Enabling Technologies. Tato
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Americké ministerstvo energetiky se zaměřuje na účinnost elektromotorů
15. března 2016 10:47
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/zahranicni/americke-ministerstvo-energetiky-se-zameruje-na-ucinnost-elektromotoru/
Zdroj: OEnergetice.cz