I když vývoj jaderné energetiky nebyl ani v tomto roce jednoduchý, lze jej označit za velmi úspěšný. Elektřinu začalo dodávat do sítě už druhý rok po sobě deset nových bloků a kapacita jaderné energetiky se zvedla o 9 GW. Velice pozitivním trendem je, že kromě Číny zahájily provoz bloky i v Indii, Pákistánu, Jižní Koreji a USA.
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Jaderná energetika na prahu roku 2017
5. ledna 2017 20:07
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz