V americkém státě Novm Mexiko se podařilo za tři roky zlikvidovat následky havárie v úložišti jaderného odpadu. Ke slavnostnímu znovuotevření pracoviště přijel ministr energetiky Ernest Moniz, guvernérka Nového Mexika a delegace Kongresu USA. Kvůli havárii se tři roky hromadil odpad v jaderných provozech, které jej produkují. Moniz řekl, že je nadšen, že operace v podniku
Publikováno na webu oEnergetice.cz
V Novém Mexiku byly po 3 letech odstraněny následky havárie v jaderném úložišti
9. ledna 2017 14:17
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/rychle-zpravy/v-novem-mexiku-byly-po-3-letech-odstraneny-nasledky-havarie-v-jadernem-ulozisti/
Zdroj: OEnergetice.cz