V Česku by mohly podle ministerstva životního prostředí v budoucnu vzniknout další dvě zařízení pro energetické využití odpadů (ZEVO), úřad se již proto setkal se zástupci soukromých investorů například z Japonska, Jižní Koreji a Německa. Na dnešní neformální diskusi pořádané časopisem Trade-off to řekl ředitel odboru odpadů ministerstva Jaromír Manhart. Dodal také, že se úřad
Publikováno na webu oEnergetice.cz
MŽP: V ČR by mohly vzniknout další dvě zařízení pro energetické využití odpadů
10. ledna 2017 15:47
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/teplarenstvi/mzp-v-cr-by-mohly-vzniknout-dalsi-dve-zarizeni-pro-energeticke-vyuziti-odpadu/
Zdroj: OEnergetice.cz