Spolkový úřad pro životní prostředí Německa po zvýšení emisí v roce 2016 navrhnul čtyři možné postupy, jak snížit do roku 2030 emise německého energetického sektoru na polovinu. Mezi návrhy zařadil kromě zavedení národní uhlíkové daně i stanovení maximálního ročního využití uhelných elektráren. Zatímco poslední roky v Německu patřily výstavbě nových obnovitelných zdrojů a zvyšování jejich výroby,
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Německý úřad pro životní prostředí vydal 4 návrhy na snížení emisí v energetice
17. ledna 2017 10:37
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz