Energetici i plynaři současnou zimu zatím zvládají prakticky bez problémů. Vyplývá to z vyjádření zástupců společností oslovených ČTK. Dodavatelé se shodují, že proti minulým teplým zimám roste spotřeba. Společnosti innogy a MND pak ve větší míře využívají plyn ze svých podzemních zásobníků. „V mrazivých dnech proudí ze zásobníků více než polovina dodávek plynu pro celou
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Energetici i plynaři letošní zimu zvládají bez problémů, oproti loňsku vzrostla spotřeba
24. ledna 2017 14:17
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz