Jako prevence před opakováním smogových situací, které trápí v posledních dnech Česko, by podle premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) mohlo působit mimo jiné větší rozšíření používání elektromobilů v Česku. Ministrům proto navrhne, aby zvážili přesun peněz z evropských fondů do elektromobility. „Vláda by měla primárně připravit systémové nástroje, určitě by měla jít touto cestou,“ řekl novinářům
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Sobotka navrhne ministrům přesun části peněz z EU do elektromobility
25. ledna 2017 11:07
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/rychle-zpravy/sobotka-navrhne-ministrum-presun-casti-penez-z-eu-do-elektromobility/
Zdroj: OEnergetice.cz