Temelín chce letos vyrobit kolem 15 TWh terawatthodiny (TWh) elektřiny, což je o tři TWh více než loni. Kolem 500 zaměstnanců bude muset kvůli novému atomovému zákonu zažádat o bezpečnostní prověrku. Elektrárna letos přijme asi 80 nových zaměstnanců. ČTK to dnes řekl ředitel Temelína Bohdan Zronek. „Zpřísnili jsme předpokládané termíny odstávek, jsou předmětem povinnosti hlásit
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Temelín letos hodlá vyrobit 15 TWh, elektrárna bude nabírat zaměstnance
26. ledna 2017 10:27
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/elektrina/temelin-letos-hodla-vyrobit-15-twh-elektrarna-bude-nabirat-zamestnance/
Zdroj: OEnergetice.cz